لیگ قهرمانان اروپا| اینتر با یک تساوی اوکراین را ترک کرد/ آژاکس دومین پیروزی‌اش را به دست آورد هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با ثبت یک پیروزی دیگر نماینده هلند و تقسیم امتیازات میان تیم‌های شاختار دونتسک اوکراین و اینتر آغاز شد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آغاز هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، امروز (سه‌شنبه) از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران دو بازی در گروه C و D برگزار شد که در مهمترین آنها تیم‌های اینتر و شاختار در شهر دونتسک اوکراین به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل تمام شد.
در گروه D اینتر در حالی به یک امتیاز این بازی بسنده کرد که در بازی قبلی‌اش هم مقابل رئال مادرید باخته بود. به این ترتیب شاگردان سیمونه اینزاگی با یک امتیاز و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به شاختاری آن هم یک امتیازی است در رده سوم جدول باقی ماند.
در گروه C اما تیم آژاکس آمستردام توانست میهمان خود بشیکتاش را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد. استیون برگویس در دقیقه ۱۷ و سباستین هالر، در دقیقه ۴۳ گل‌های این بازی را به ثمر رساندند. هالر که در بازی قبلی تیمش مقابل اسپورتینگ لیسبون پوکر ..

لیگ قهرمانان اروپا| اینتر با یک تساوی اوکراین را ترک کرد/ آژاکس دومین پیروزی‌اش را به دست آورد لیگ قهرمانان اروپا| اینتر با یک تساوی اوکراین را ترک کرد/ آژاکس دومین پیروزی‌اش را به دست آورد

هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با ثبت یک پیروزی دیگر نماینده هلند و تقسیم امتیازات میان تیم‌های شاختار دونتسک اوکراین و اینتر آغاز شد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آغاز هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، امروز (سه‌شنبه) از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران دو بازی در گروه C و D برگزار شد که در مهمترین آنها تیم‌های اینتر و شاختار در شهر دونتسک اوکراین به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل تمام شد.

در گروه D اینتر در حالی به یک امتیاز این بازی بسنده کرد که در بازی قبلی‌اش هم مقابل رئال مادرید باخته بود. به این ترتیب شاگردان سیمونه اینزاگی با یک امتیاز و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به شاختاری آن هم یک امتیازی است در رده سوم جدول باقی ماند.

در گروه C اما تیم آژاکس آمستردام توانست میهمان خود بشیکتاش را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد. استیون برگویس در دقیقه ۱۷ و سباستین هالر، در دقیقه ۴۳ گل‌های این بازی را به ثمر رساندند. هالر که در بازی قبلی تیمش مقابل اسپورتینگ لیسبون پوکر کرده بود، حالا با ۵ گل جایگاهش را در صدر جدول برترین گلزنان مسابقات مستحکم‌تر از قبل کرده است.

در ادامه بازی‌های هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران ۶ بازی دیگر در گروه A تا D برگزار خواهد شد که در مهمترین آنها میلان میزبان اتلتیکومادرید است و پاری‌سن‌ژرمن از منچسترسیتی پذیرایی می‌کند. همچنان یاران مهدی طارمی در تیم پورتو نیز پذیرای لیورپول هستند.

انتهای پیام/

مقاله اصلی