به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خراسان شمالی مدیر گروه بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی برای اخذ تست کرونا در این استان از افرادی که قصد سفر به کربلا برای اربعین حسینی را دارند، وجود ندارد. برزگر در گفت و گو با ایسنا در گفت و […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/خراسان شمالی مدیر گروه بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی برای اخذ تست کرونا در این استان از افرادی که قصد سفر به کربلا برای اربعین حسینی را دارند، وجود ندارد.

برزگر در گفت و گو با ایسنا در گفت و گو با ایسنا در پاسخ به این سوال که عنوان شده آزمایشگاه دانشگاه علوم پزشکی نسبت به گرفتن تست کرونا از زائران خودداری کرده و به آن ها اعلام شده است که برای گرفتن تست به مشهد مراجعه کنند؟ اظهارکرد: در واقع آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت و امور خارجه در این استان، آزمایشگاه دکتر قزلباش در بجنورد که متعلق به بخش خصوصی است، می باشد.


وی افزود: تست هایی که از زائران در آزمایشگاه علوم پزشکی گرفته می شود مورد قبول وزارت خارجه نخواهد بود و زائران باید تست مورد نظر در این آزمایشگاه بگیرند.


برزگر تاکید کرد: در حال حاضر هیچ مشکلی در این آزمایشگاه وجود ندارد و زائران می توانند برای دادن تست کرونا به این مرکز مراجعه کنند.


وی با اشاره به اینکه در ابتدا مشکلاتی در این آزمایشگاه وجود داشت اما هم اکنون رفع شده است، تاکید کرد: زائران نیازی نیست که برای دادن تست کرونا به مشهد سفر کنند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز