به نقل از کاما نیوز : ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه گفت: تعداد کل نمونه های رپید و پی سی آر مثبت ثبت شده بیماری کرونا در شهرستان کهگیلویه طی فروردین ماه امسال بیش از ۳۵۰۰ نمونه است. محمد طاهر طیب زادگان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه گفت: تعداد کل نمونه های رپید و پی سی آر مثبت ثبت شده بیماری کرونا در شهرستان کهگیلویه طی فروردین ماه امسال بیش از ۳۵۰۰ نمونه است.

محمد طاهر طیب زادگان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با اعلام این خبر افزود: با افزایش مراکز نمونه گیری و ثبت موارد مشکوک به بیماری کرونا جهت انجام تست های تشخیصی رپید(سریع) و پی سی آر کرونا از ابتدای فروردین ماه سالجاری تا پایان این ماه تعداد ۳ هزار و ۵۶۰ و دو نمونه در سطح شهرستان مثبت ثبت شد.

وی اظهار کرد: درصد تعداد موارد مثبت تست های پی سی آر شهرستان ۵۰.۷۳ است.

طیب زادگان تصریح کرد: در بحث بازرسی های گروه مهندسی بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان کهگیلویه نیز طی یک ماهه اول امسال بیش از ۶ هزار و ۳۰۰ مورد بازدید از سطح کارگاهها، مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی صورت گرفت که در نهایت منجر به تعطیلی و پلمب بیش از یک هزار و ۲۰۰ مورد از صنوفی شد که شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا و اصول بهداشتی در آنها رعایت نمی شد.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز