به نقل از کاما نیوز : ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون اجرایی تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد از محکومیت میلیاردی قاچاقچی (گنج یاب) در یاسوج خبر داد. “سعید آرمین” افزود: حسب گزارش مامورین انتظامی بخش پاتاوه، در محور یاسوج به اصفهان از یک دستگاه خودرو مشکوک و پس از بازرسی خودرو مزبور یک دستگاه گنج […]

به نقل از کاما نیوز :

محکومیت میلیاردی قاچاقچی (گنج یاب)در یاسوج

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون اجرایی تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد از محکومیت میلیاردی قاچاقچی (گنج یاب) در یاسوج خبر داد.

“سعید آرمین” افزود: حسب گزارش مامورین انتظامی بخش پاتاوه، در محور یاسوج به اصفهان از یک دستگاه خودرو مشکوک و پس از بازرسی خودرو مزبور یک دستگاه گنج یاب و یک دستگاه جی پی اس و متعلقات غیر مجاز و قاچاق کشف و پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد، وی تصریح کرد: شعبه تجدیدنظر ویژه رسیدگی به امور قاچاق کالا و ارز تعزیرات استان ضمن بررسی و محتویات پرونده و ارائه ندادن دلایل و اسناد محکمه پسند، و محرز شدن تخلف متهم مذکور علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت و پرداخت جزای نقدی به میزان یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم کرد.
انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز