به نقل از کاما نیوز : ایسنا/ایلام انجمن علمی فناوری نانو دانشگاه پیام‌نور ایلام با همکاری بنیاد آموزش فناوری نانو مسابقه سخنرانی علمی-ترویجی با موضوع فناوری نانو برگزار می‌کند. موضوع مسابقه   نانو و کاربردهای آن خواهد بود و شرکت‌کنندگان می‌توانند در سایت آموزش فناوری نانو مقالات را برای موضوع سخنرانی انتخاب کنند. شرکت‌کنندگان لازم است […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/ایلام انجمن علمی فناوری نانو دانشگاه پیام‌نور ایلام با همکاری بنیاد آموزش فناوری نانو مسابقه سخنرانی علمی-ترویجی با موضوع فناوری نانو برگزار می‌کند.

موضوع مسابقه   نانو و کاربردهای آن خواهد بود و شرکت‌کنندگان می‌توانند در سایت آموزش فناوری نانو مقالات را برای موضوع سخنرانی انتخاب کنند.

شرکت‌کنندگان لازم است فایل مشخصات شخصی همراه با موضوع سخنرانی خود را در قالب ورد با قید منبع علمی سخنرانی به همراه فایل ویدیو ضبط شده حداکثر ۵ دقیقه را به آیدی https://t.me/malekpoor99  دبیرخانه رویداد یا نشانی الکترونیک  kmalekpoor3981@gmail.com  ارسال کنند.

مهلت ارسال اثر به دبیرخانه: ۲۰ تیر امسال تعیین شده و شرکت برای تمامی دانشجویان سراسر کشور (بدون محدودیت رشته)  و عموم مردم آزاد است.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز