به نقل از کاما نیوز : ایسنا/لرستان فرماندار سلسله ضمن تبریک به کاندیداهای شورای شهر، تأکید کرد: برگزاری هرگونه همایش و جشن پیروزی در این شهرستان ممنوع است. مرتضی مهدوی‌کیا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۲۱ کاندیدای در الشتر و ۱۵ نامزد در فیروزآباد برای شورای شهر رقابت داشتند. وی ادامه داد: وحید حسنوند با […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/لرستان فرماندار سلسله ضمن تبریک به کاندیداهای شورای شهر، تأکید کرد: برگزاری هرگونه همایش و جشن پیروزی در این شهرستان ممنوع است.

مرتضی مهدوی‌کیا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۲۱ کاندیدای در الشتر و ۱۵ نامزد در فیروزآباد برای شورای شهر رقابت داشتند.

وی ادامه داد: وحید حسنوند با ۶۵۲۷ رای، اسفند بابایی ۶۴۸۹ رای، هادی حق‌نظری با ۵۹۹۰ رای، میثم سبحانی با ۵۲۹۵ رای و رحیم اسدالهی با ۴۵۸۶ به ترتیب پنج کاندیدای منتخب شورای اسلامی شهر الشتر و حسین ندری با ۴۳۵۱ رای و نجمه منظمی با ۳۶۷۲ رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای این شهر انتخاب شدند.

مهدوی‌کیا گفت: در فیروزآباد نیز امیرعلی رضایی با ۹۷۲ رای، آیت قاسمی ۹۱۷ رای، ابوذر رجبی ۹۰۷ رای، هدایت کرمپور ۷۵۶ رای و علی دهقانی با ۷۵۵ رای منتخبان اصلی و علی دهقانی با ۷۵۵ رای و آیت نادریان با ۷۰۵ رای علی‌البدل هستند.

فرماندار سلسله بیان کرد: حضور مردم ولایتمدار این شهرستان در انتخابات چشمگیر بود و با بصیرت خود حماسه‌ای دیگر از حضور و همدلی و پایبندی به نظام جمهوری اسلامی را در تاریخ ثبت کردند.

وی ضمن تبریک به کاندیداهای پیروز انتخابات شوراها، تأکید کرد: به دلیل حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، برگزاری هرگونه همایش و جشن پیروزی در شهرستان سلسله ممنوع است.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز