نماینده ولی‌فقیه در گیلان: تالاب بین‌المللی انزلی تبدیل به فاجعه شده است آیت‌الله فلاحتی با اشاره به روزگار ناخوش تالاب بین‌المللی انزلی خاطرنشان کرد: شیرابه‌های ناشی از پسماند سراوان همچنان به تالاب انزلی و رودخانه‌های شهر سرازیر می‌شود و تبدیل‌ به فاجعه‌ای شده که باید فکری به حال آن شود. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی عصر امروز در یادواره سرداران، فرماندهان و ۵۵۰ شهید والامقام شهرستان صومعه‌سرا که با حضور قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار داشت: “فقر” گیلان زیر سرسبزی آن پنهان شده و خدمات درخور شأن مردم برای این استان انجام نشده است.
نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه این استان ۸ هزار شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم کرده است گفت: مردم این استان مردمی نجیب، بزرگوار و شاکر هستند اما بسیاری از مناطق شهری و روستایی استان هنوز از آب آشامیدنی سالم و مناسب برخوردار نیستند و مشکلات برق هم دارند.
آیت‌الله فلاحتی با اشاره به روزگار ناخوش تالاب بین‌المللی انزلی و وضعیت سراوان رشت خاطرنشان کرد: شیرابه‌های ناشی از پسماند سراوان همچنان به تالا..

نماینده ولی‌فقیه در گیلان: تالاب بین‌المللی انزلی تبدیل به فاجعه شده است

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به روزگار ناخوش تالاب بین‌المللی انزلی خاطرنشان کرد: شیرابه‌های ناشی از پسماند سراوان همچنان به تالاب انزلی و رودخانه‌های شهر سرازیر می‌شود و تبدیل‌ به فاجعه‌ای شده که باید فکری به حال آن شود.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی عصر امروز در یادواره سرداران، فرماندهان و ۵۵۰ شهید والامقام شهرستان صومعه‌سرا که با حضور قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار داشت: "فقر" گیلان زیر سرسبزی آن پنهان شده و خدمات درخور شأن مردم برای این استان انجام نشده است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه این استان ۸ هزار شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم کرده است گفت: مردم این استان مردمی نجیب، بزرگوار و شاکر هستند اما بسیاری از مناطق شهری و روستایی استان هنوز از آب آشامیدنی سالم و مناسب برخوردار نیستند و مشکلات برق هم دارند.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به روزگار ناخوش تالاب بین‌المللی انزلی و وضعیت سراوان رشت خاطرنشان کرد: شیرابه‌های ناشی از پسماند سراوان همچنان به تالاب انزلی و رودخانه‌های شهر سرازیر می‌شود و تبدیل‌ به فاجعه‌ای شده که باید فکری به حال آن شود.

قول مساعد قالیباف برای ساماندهی بازار/ "ثبات قیمت اولویت‌ دولت و مجلس است" + فیلمقالیباف: ایران به برکت حضور مردم در صحنه جزو ۱۰کشور برتر دنیا از نظر توان نظامی استقالیباف در رشت: لایحه رتبه‌بندی معلمان در روزهای آینده به صحن علنی مجلس می‌آید+ فیلم

امام جمعه رشت با بیان اینکه مردم گیلان درد و دل‌های بسیار دارند افزود: برخی زد و بندهای سیاسی و اقتصادی در استان‌ گیلان باعث شد که بسیاری از زیرساخت‌های استان به فراموشی سپرده شود و شرکت‌ها و شهرک‌های صنعتی ما در حالت تعطیلی یا نیمه‌تعطیل قرار بگیرند.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان با اشاره به ضرورت احیای مجدد شرکت‌ها و صنایع استان گیلان برای بهبود وضعیت اشتغال جوانان تصریح کرد: اگر این شرکت‌ها مجدداً در استان احیا و راه‌اندازی شوند، جوانان تحصیل‌کرده بیکار در این شرکت‌ها مشغول خواهند شد.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان خاطرنشان کرد: درصدد هستیم که با همکاری مسئولان و نمایندگان مجلس، تالاب انزلی به عنوان یک مسئله مهم مورد توجه قرار گیرد لذا نیازمند توجه و کمک هستیم تا مشکلات پسماند و سایر مشکلات استان را حل کنیم.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با اشاره به حضور ارزشمند قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در گیلان اظهار داشت: ایشان از همرزمان سردار شهید سلیمانی و از فرماندهان دوران دفاع مقدس و همچنین از خدمتگزاران بزرگ نظام جمهوری اسلامی است.

سیدکاظم دلخوش‌ با بیان اینکه منطقه ضیابر بیش از ۸۰ شهید تقدیم نظام کرده است گفت: مردم این منطقه هر ساله اعم از فقیر و غنی از هیچ کوششی در برگزاری مراسم تاسوعا، عاشورای حسینی و اطعام دادن به مسافران و مومنان دریغ نمی‌کنند و نیازمند توجه هستند.

انتهای پیام/۶۱۲/ف

مقاله اصلی