به نقل از کاما نیوز : ایسنا/فارس رئیس مجمع نمایندگان فارس با اشاره به تفاوت نگاه نظام اسلامی و نظامات مادی به مسئولیت، گفت: در نظام اسلامی نگاه به مدیریت‌ها ارباب و رعیتی نیست ابراهیم عزیزی عصر پنج‌شنبه ۳۰ اردیبهشت در آیین افتتاح چند پروژه عمرانی در شهرستان زرقان با اشاره به تفاوت نگاه به […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/فارس رئیس مجمع نمایندگان فارس با اشاره به تفاوت نگاه نظام اسلامی و نظامات مادی به مسئولیت، گفت: در نظام اسلامی نگاه به مدیریت‌ها ارباب و رعیتی نیست

ابراهیم عزیزی عصر پنج‌شنبه ۳۰ اردیبهشت در آیین افتتاح چند پروژه عمرانی در شهرستان زرقان با اشاره به تفاوت نگاه به مسئولیت در نظام اسلامی و سایر نظامات مادی اظهار کرد: در مکتب اسلام مسئولیت با مکاتب و نظام‌های دیگر تفاوت ماهوی دارد و خدمت بی منت به مردم یک وظیفه محسوب می‌شود.

او افزود: در نظام اسلامی مسوولان با رویکرد عدالت محورانه برای خدمت به مردم پای به میدان می‌گذارند و هر چه این خدمات صادقانه، خالصانه و بی منت باشد، توفیق الهی را نیز در پی خواهد داشت.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: در نظام اسلامی نگاه به مدیریت‌ها و منصب‌ها ارباب و رعیتی نیست و هر چه در مسیر خدمت به مردم تلاش کنیم در واقع ذخیره ای الهی و توشه‌ای برای یوم الحسرت است.

او ادامه داد: در نظام اسلامی ارتباط مستمر و بدون تکلف با مردم یک وظیفه است و یک مدیر تمام همتش باید این باشد که با خدمت به آنها، زمینه رضایتمندی ولی نعمتان انقلاب را فراهم کند.

عزیزی با اشاره به رشادت و فداکاری‌های مردم زرقان در خدمت به نظام اسلامی نیز خاطرنشان کرد: امروز همدلی و وحدت همه دستگاهها در زرقان ستودنی است و این انسجام به رشد و توسعه شهرستان کمک شایانی کرده است.

عزیزی در ادامه سخنان خود در مورد انتخابات آتی نیز گفت: در ۲۸ خردادماه انتخابات مهم ریاست جمهوری در پیش است و مردم باید برای تعیین سرنوشت خود پای به عرصه بگذارند.

او خاطرنشان کرد: برای تعیین رییس جمهوری مومن،  کارآمد، دلسوز و خدمتگذار که در دل در گروی خدمت به مردم و کشور دارد، باید پای صندوق‌ها آمد تا سرنوشت کشور را برای یک دوره ۴ساله به او سپرد.

او همچنین به انتخابات شوراها نیز اشاره کرد و گفت: با انتخاب افراد شایسته در این انتخابات نیز باید با هوشمندی و بصیرت به انتخاب اصلح پرداخت و افرادی که توانایی برنامه ریزی و تصمیم سازی را دارند، به شورای شهر فرستاد.

عزیزی تاکید کرد: انتخابات فرصتی مغتنم برای کمک به توسعه کشور است به شرط آنکه با بصیرت و دقت در این عرصه ورود کرده و افراد شایسته را انتخاب کنیم.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز