به نقل از کاما نیوز : ایسنا/همدان استاندار همدان از حمایت استانداری از شهردار جدید همدان خبر داد و گفت: همه دستگاه‌های اجرایی موظف به همکاری با شهردار جدید همدان هستند. به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، سید سعید شاهرخی پنج‌شنبه ۲۲ مهرماه در جلسه مشترک با شورای […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/همدان استاندار همدان از حمایت استانداری از شهردار جدید همدان خبر داد و گفت: همه دستگاه‌های اجرایی موظف به همکاری با شهردار جدید همدان هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، سید سعید شاهرخی پنج‌شنبه ۲۲ مهرماه در جلسه مشترک با شورای شهر همدان و شهردار جدید همدان، اظهار کرد: استانداری با تمام توان در جهت توسعه شهری از شهرداری همدان حمایت می کند و این سیاست که در گذشته بود ادامه خواهد داشت.

شاهرخی تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی استان موظف به همکاری با شهردار جدید همدان هستند تا خدمت به مردم شتاب بیشتری بگیرد.

وی ادامه داد: شورا و شهرداری از مشاورین و مدیران کارآمد و خوش فکر استفاده کند و پروژه های ماندگار در شهر اجرا شود تا برای شهر درآمدزایی و رفاه را با هم داشته باشد.

 استاندار همدان با بیان اینکه افق نگاه و برنامه‌های ما در همدان باید بلند و توسعه محور باشد، مطرح کرد: همدان از گذشته تا امروز مهد تاریخ و تمدن بوده و همین سابقه بالای فرهنگی و تاریخی باعث شده که رسالت و وظیفه ما سنگین باشد.

شاهرخی ادامه داد: شهرداری در جهت درآمدزایی با استفاده از اندیشه و عقلانیت تلاش کنند و ظرفیت های خوب شهری را بکار گیرد تا شاهد توسعه شهر و خدمت به مردم باشیم.
 
 وی در پایان، تاکید کرد: شورا و شهرداری در جهت خدمت رسانی بیشتر به مردم به مسائل حاشیه ای توجه نکند و به فکر توسعه پایدار شهر باشد.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز