به نقل از کاما نیوز : ایسنا/کرمان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از انفجار یک منزل مسکونی و مصدوم شدن پنج نفر خبر داد. “رضا میرزایی” در گفت و گو با ایسنا، در تشریح این خبر گفت: عدم رعایت نکات ایمنی و بی احتیاطی‌ باعث انفجار یک منزل مسکونی در شهر […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/کرمان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از انفجار یک منزل مسکونی و مصدوم شدن پنج نفر خبر داد.

“رضا میرزایی” در گفت و گو با ایسنا، در تشریح این خبر گفت: عدم رعایت نکات ایمنی و بی احتیاطی‌ باعث انفجار یک منزل مسکونی در شهر کرمان شد.

وی زمان رخداد این حادثه را ساعت ۱۷و ۱۰دقیقه امروز  ۲۳ فروردین ماه در خیابان فلسطین اعلام کرد و افزود: بلافاصله بعد از اطلاع از این حادثه آتش‌نشانان ایستگاه های شماره یک و شش در محل حادثه حضور یافتند. 

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان گفت: علت این حادثه به احتمال زیاد انتشار گاز بوده که توسط کارشناسان آتش نشانی این موضوع در در دست بررسی است.   

وی افزود: این انفجار باعث تخریب دو منزل شده است که در این انفجار ساکنین دو منزل مسکونی در مجموع هفت نفر بودند و توسط آتش نشانان نجات یافتند و با حضور به موقع آتش‌نشانان اقدامات ایمنی انجام شد.

وی اظهار کرد: پنج  نفر مصدوم این حادثه بر اثر ریزش آوار مجروح شده بودند که دو نفر از آنها توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند و سه نفر در محل مورد درمان قرار گرفتند.

میرزایی خطاب به شهروندان گفت: با بررسی وسایل گازسوز محل زندگی خود و اطمینان از سلامت لوازم گازسوز از حوادث این چنینی جلوگیری کنید.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز