به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خراسان رضوی اردوی ۱ هفته‌ای تیم فوتبال پدیده مشهد در تهران با برگزاری ۳ دیدار تدارکاتی به پایان رسید. پس از آغاز تعطیلات لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال پدیده مشهد با تصمیم سیدمهدی رحمتی، سرمربی این تیم راهی تهران شد تا علاوه بر برگزاری اردویی ۱ هفته‌ای با تیم‌های […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/خراسان رضوی اردوی ۱ هفته‌ای تیم فوتبال پدیده مشهد در تهران با برگزاری ۳ دیدار تدارکاتی به پایان رسید.

پس از آغاز تعطیلات لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال پدیده مشهد با تصمیم سیدمهدی رحمتی، سرمربی این تیم راهی تهران شد تا علاوه بر برگزاری اردویی ۱ هفته‌ای با تیم‌های تهرانی دیدار تدارکاتی نیز برگزار نماید. شاگردان رحمتی در این اردو ۴ دیدار تدارکاتی مقابل تیم‌های بزرگسالان و امید پیکان و همچنین اسپاد تهران برگزار کرد.

پدیده در نخستین دیدار دوستانه مقابل پیکان با نتیجه ۱ بر ۰ مغلوب شد. در این رقابت تیم پدیده با ترکیبی از بازیکنان جوان خود به مصاف پیکان رفت.

در دومین دیدار پدیده موفق شد با نتیجه ۳ بر ۱ شاگردان مهدی تارتار را شکست دهد. احمد الجبوری، علی فرامرزی و امین قاسمی‌نژاد گلزنان پدیده بودند. در این دیدار جواد کیا، گلر جوان تیم مشهدی نیز مصدوم شد و علی نعمتی نیز با دریافت کارت قرمز پدیده را ۱۰ نفره کرد.

در سومین رقابت، پدیده به مصاف اسپاد تهران رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید. هر ۳ گل پدیده را رحمان جعفری به ثمر رساند. در نهایت اردوی پدیده در تهران شب گذشته با برگزاری آخرین دیدار تدارکاتی مقابل امیدهای پیکان به پایان رسید. شاگردان رحمتی در این دیدار با تک گل عرفان معصومی به پیروزی دست یافتند.

با پایان اردو، پدیده راهی مشهد شد تا ادامه تمرینات را در خانه برگزار نماید. نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر باید در ادامه رقابت‌ها، جمعه ۲۴ اردیبهشت‌ماه باید در اراک به مصاف آلمینیوم برود.

انتهای پیانخبرگزاری کاما نیوز