به نقل از کاما نیوز : ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: هر چه بتوان منابع بیشتری به لرستان وارد کرد در جهت توسعه استان اثرگذارتر خواهد بود. سید موسی خادمی در جلسه بررسی پروژه‌های مورد پیمان بنیاد علوی در شهرستان‌های الیگودرز و کوهدشت که ۱۷ فروردین‌ماه برگزار شد، با تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط بنیاد […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: هر چه بتوان منابع بیشتری به لرستان وارد کرد در جهت توسعه استان اثرگذارتر خواهد بود.

سید موسی خادمی در جلسه بررسی پروژه‌های مورد پیمان بنیاد علوی در شهرستان‌های الیگودرز و کوهدشت که ۱۷ فروردین‌ماه برگزار شد، با تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط بنیاد علوی در استان، اظهار کرد: بنیاد علوی نگاه ویژه‌ای به لرستان داشته و جلسه امروز برای پیگیری و بررسی وضعیت ۱۴ پروژه عمرانی در مناطق محروم شهرستان‌های کوهدشت و الیگودرز برگزار شد.

وی تصریح کرد: هر چه بتوان منابع بیشتری به لرستان وارد کرد در جهت توسعه استان اثر گذارتر خواهد بود و بنیاد علوی می‌تواند با پیگیری‌ها، در این رابطه به سهم خود تأثیرگذار باشد.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: بنیاد علوی تجربه خوبی در زمینه اقدامات انجام شده در مناطق محروم سایر استان‌های کشور دارد که دلیل آن بهره‌گیری از مدل کاری استفاده از استعدادها و ظرفیت‌های مردمی است.

خادمی اضافه کرد: مناطق محروم شهرستان‌های کوهدشت و الیگودرز برای اجرای اقدامات عمرانی به بنیاد علوی معرفی شده‌اند و ضرورت دارد دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه بهره‌گیری از ظرفیت‌های بنیاد همکاری لازم را داشته باشند.

وی با تأکید بر اهمیت به نتیجه رساندن پروژه‌های اولویت‌دار مناطق محروم، بیان کرد: تدوین برنامه مناسب و اولویت‌بندی پروژه‌های مناطق محروم با تمرکز اجرای اقدامات در این مناطق اثربخشی بیشتری را برای تکمیل و بهره‌برداری از آن‌ها به دنبال خواهد داشت.

استاندار لرستان ادامه داد: شناسایی و رفع مشکلات مردم وظیفه ماست و باید با هماهنگی میان بنیاد علوی، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان اقدامات به‌خوبی پیش رود.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز