به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی شیروان از پلمب ۲۹ واحد صنفی در این شهرستان به علت عدم رعایت محدودیت های کرونایی خبر داد. سرهنگ “محمد روهنا” اظهارکرد: دراجرای مصوبات ستاد ملی مقابله باکرونا، مأموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی شیروان طرح برخورد با تهدید کنندگان سلامت جامعه را […]

به نقل از کاما نیوز :

پلمب ۲۹ واحد صنفی متخلف در شیروان

ایسنا/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی شیروان از پلمب ۲۹ واحد صنفی در این شهرستان به علت عدم رعایت محدودیت های کرونایی خبر داد.

سرهنگ “محمد روهنا” اظهارکرد: دراجرای مصوبات ستاد ملی مقابله باکرونا، مأموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی شیروان طرح برخورد با تهدید کنندگان سلامت جامعه را با همکاری فرمانداری، شبکه بهداشت و اداره صمت به مرحله اجرا گذاشتند. 

وی با اشاره به اینکه در اجرای این طرح از ۶۸۲ واحد صنفی بازدید به عمل آمد، افزود: در این رابطه به ۱۱۳ واحد صنفی اخطار، ۳۷۶ واحد صنفی تذکر و تعداد ۲۹ واحد صنفی نیز پلمب شدند. 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی این شهرستان، فرمانده انتظامی شهرستان شیروان ضمن تاکید بر تداوم تعطیلی واحدهای صنفی و مشاغل پرخطر تا پایان اعمال محدودیت های کرونایی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، تصریح کرد: با تهدیدکنندگان سلامت و ناقضان محدودیت های کرونایی برخورد بعمل خواهد آمد.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز