به نقل از کاما نیوز : ایسنا/کرمان رئیس حوزه قضایی شهرستان رابُر از پلمب ۵ رستوران در این شهر به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی خبر داد. «منصور بلاغی» امروز در حاشیه بازدید از پیش تعیین نشده از رستوران های شهرستان رابر  که با همراهی رییس مرکز بهداشت و رییس پلیس اماکن نظارت بر اماکن […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/کرمان رئیس حوزه قضایی شهرستان رابُر از پلمب ۵ رستوران در این شهر به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی خبر داد.

«منصور بلاغی» امروز در حاشیه بازدید از پیش تعیین نشده از رستوران های شهرستان رابر  که با همراهی رییس مرکز بهداشت و رییس پلیس اماکن نظارت بر اماکن عمومی شهرستان برگزار شد، گفت:  ۵ رستوران در این شهر به دلیل عدم رعایت بهداشت پلمب شد.

وی با بیان اینکه این اقدام در راستای حفظ سلامت شهروندان صورت گرفت، اظهار کرد: حفظ سلامت شهروندان اهمیت بسزایی دارد و به صورت جدی با متخلفان برخورد خواهد شد.

بلاغی از تخلفات متعدد بهداشتی این ۵ رستوران که منجر به خطر افتادن سلامت شهروندان می شود؛ ابراز تأسف کرد و گفت: در این راستا با توجه به اقدام به تهدید علیه بهداشت عمومی تا اطلاع ثانوی رستوران های مذکور پلمب خواهند بود.

وی در پایان تاکید کرد: در راستای تامین و ارتقای سلامت عمومی، بازدید های از پیش تعیین نشده از سایر صنوف نیز در دستور کار می باشد و این مهم در دوران شیوه بیماری کووید ۱۹ از اهمیت ویژه تری برخوردار است.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز