به نقل از کاما نیوز : ایسنا/آذربایجان غربی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: بیش از ۷۷۹ هزار نفر علیه کرونا در استان واکسینه شدند. جواد آقازاده در گفت و گو با ایسنا بااشاره به واکسیناسیون انجام شده در استان گفت: تاکنون ۷۷۹ هزار و ۶۸۸ مورد واکسیناسیون در استان […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/آذربایجان غربی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: بیش از ۷۷۹ هزار نفر علیه کرونا در استان واکسینه شدند.

جواد آقازاده در گفت و گو با ایسنا بااشاره به واکسیناسیون انجام شده در استان گفت: تاکنون ۷۷۹ هزار و ۶۸۸ مورد واکسیناسیون در استان انجام شده است. 

آقازاده با بیان اینکه طبق آخرین آمار طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۷ نفر در اثر کرونا فوت شدند، گفت: تاکنون ۵۳۶۰ نفر در اثر کرونا در استان جان خود را ازدست دادند. 

 وی بابیان اینکه ۲۰۵۹ مورد بیمار در بخشهای کرونایی بستری هستند، افزود: ۲۹۷ نفر در بخش مراقبتهای ویژه بستری هستند و ۷۱ نفر هم بدلیل شرایط وخیم بیماری به ونتیلاتور متصل هستند. 

 دکتر آقازاده تعداد کل مبتلایان به کرونا را تاکنون ۲۲۶ هزار و ۶۷۱ مورد اعلام کرد و تصریح کرد: متاسفانه بدلیل عادی انگاریو عدم رعایت فاصله گذاری ها تعداد مبتلایان در استان روند صعودی دارد. 

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز