به نقل از کاما نیوز : ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و ۱ نفر در این خصوص فوت کرد. شهرام حبیب‌زاده نهم فروردین در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد: از ۲۷ بیمار […]

به نقل از کاما نیوز :


کرونا در اردبیل همچنان جان می‌گیرد

ایسنا/اردبیل
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و ۱ نفر در این خصوص فوت کرد.

شهرام حبیب‌زاده نهم فروردین در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد: از ۲۷ بیمار بستری شده جدید، ۱۹ نفر از اردبیل، ۴ نفر از پارس‌آباد، ۲ نفر از گرمی و ۲ نفر از خلخال هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل با بیان اینکه از این تعداد ۲۰ نفر جزو بستری‌های کرونای انگلیسی هستند، ادامه داد: همچنین ۲۸ بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان اردبیل مرخص شدند.
حبیب‌زاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر شمار کل بیماران بستری در استان اردبیل ۱۸۰ نفر است که از این تعداد ۵۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه آی سی یو قرار دارند.
به گفته وی هم‌اکنون وضعیت شهرستان‌های نیر، نمین، سرعین، کوثر، گرمی، بیله‌سوار و اصلاندوز آبی بوده و شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر، پارس‌آباد و خلخال نیز در وضعیت زرد هستند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز