به نقل از کاما نیوز : ایسنا/همدان معاون هماهنگ کننده انتظامی استان از کشف ۴۰ تن سنگ سیلیس قاچاق در این شهرستان توسط ماموران کلانتری “ازندریان” ملایر خبر داد. به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد رحیمی در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران کلانتری ازندریان شهرستان ملایر روز گذشته […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/همدان معاون هماهنگ کننده انتظامی استان از کشف ۴۰ تن سنگ سیلیس قاچاق در این شهرستان توسط ماموران کلانتری “ازندریان” ملایر خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد رحیمی در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران کلانتری ازندریان شهرستان ملایر روز گذشته در حین گشت زنی به یک دستگاه کامیون و یک دستگاه تراکتورحامل بار مشکوک شدند که بلافاصله با هماهنگی دستگاه قضائی این کامیون و تراکتور را جهت بررسی قانونی و دقیق تر متوقف کردند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ارزش تقریبی این سنگ‌های فاقد مجوز قانونی حمل، بیش از یک میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: در بازرسی صورت گرفته توسط ماموران این یگان، به ترتیب مقدار ۳۵ تن سنگ سیلیس قاچاق از کامیون و مقدار پنج تن نیز سنگ سیلیس از تراکتور کشف شد که با تشکیل پرونده هر دو متهم تحویل مراجع قانونی شدند.

معاون هماهنگ کننده انتظامی استان در پایان بیان کرد: شناسائی و برخورد با عوامل فرصت طلبی که مبادرت به حمل و جابجائی بدون مجوز قانونی سنگ سیلیس می کنند در دستور کار پلیس استان قرار دارد.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز