به نقل از کاما نیوز : ایسنا/کردستان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: برخورد دو خودرو کامیون ایسوزو با سواری پژو ۴۰۵ در محور سنندج به دیواندره یک کشته و شش مصدوم را روانه بیمارستان سنندج کرد. مهدی خوش قدم در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: این تصادف در […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/کردستان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: برخورد دو خودرو کامیون ایسوزو با سواری پژو ۴۰۵ در محور سنندج به دیواندره یک کشته و شش مصدوم را روانه بیمارستان سنندج کرد.

مهدی خوش قدم در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: این تصادف در ۳۰ کیلومتری سنندج به دیواندره “نزدیک عباس آباد “به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه و عبور به لاین مقابل در ساعت ۶:۳۰ دقیقه به وقوع پیوست. 

وی تصریح کرد: پس از وقوع این حادثه حاضران در صحنه ساعت ۶:۳۴ دقیقه با شماره ۱۱۲ مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر تماس گرفته و نجاتگران پایگاه امداد و نجات باقرآباد جمعیت هلال احمر شهرستان سنندج سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: با همکاری پلیس راه، اورژانس و نجاتگران هلال احمر به وسیله ست نجات سیار سرنشینان خودرو سواری را رهاسازی کرده و نیز یک مصدوم توسط عوامل پایگاه باقرآباد و سایر مصدومین توسط عوامل اورژانس منتقل شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر تاکید کرد: با توجه به حجم بالای تردد خودرو در محور سنندج به دیواندره، لازم است که رانندگان خودروهای سواری ضمن رعایت سرعت مطمئنه نسبت به رعایت دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی اهتمام بیشتری داشته باشند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز