به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خراسان شمالی رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد. دکتر سید احمد هاشمی افزود: با بستری ۷۹ بیمار جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، هم اکنون ۵۷۳ بیمار دارای علایم بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/خراسان شمالی رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

دکتر سید احمد هاشمی افزود: با بستری ۷۹ بیمار جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، هم اکنون ۵۷۳ بیمار دارای علایم بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان های استان بستری هستند.

 وی خاطرنشان کرد: هم اکنون واکسیناسیون در استان از سرعت قابل قبولی برخوردار است و تاکنون بیش از ۴۱ درصد جامعه هدف در استان واکسن دریافت کرده اند که بیش از میانگین کشوری است.

وی گفت:به دنبال افزایش سرعت واکسیناسیون در استان هستیم، بخصوص در مناطق روستایی از مردم توقع همکاری و مراجعه بیشتری برای تزریق واکسن داریم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این دانشگاه، وی افزود: از همه مردم درخواست می کنیم شدیدا به رعایت پروتکلها پایبند باشند و به محض شروع علایم بیماری به نزدیکترین پزشک مراجعه کنند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز