به نقل از کاما نیوز : ایسنا/گلستان رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: متاسفانه دیروز ۲۰ مورد و پریروز ۳۰ مورد فوتی کرونا در استان داشتیم. دکتر عبدالرضا فاضل امروز سه شنبه ۱۲ مردادماه در ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد:  در حال حاضر ۱۷۳۶ بیمار کرونایی در استان بستری هستند که از […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/گلستان رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: متاسفانه دیروز ۲۰ مورد و پریروز ۳۰ مورد فوتی کرونا در استان داشتیم.

دکتر عبدالرضا فاضل امروز سه شنبه ۱۲ مردادماه در ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد:  در حال حاضر ۱۷۳۶ بیمار کرونایی در استان بستری هستند که از این تعداد ۱۸۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و ۶۳ بیمار وصل به دستگاه ونتیلاتور هستند.

وی افزود: در حال حاضر ۹۲۰ بیمار کرونایی نیز به صورت سرپایی تحت درمان هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به فوت ۵۰ گلستانی بر اثر کرونا طی ۴۸ ساعت گذشته، تصریح کرد: هنوز به قله پیک کرونا در استان نرسیده‌ایم و بعد از آن تازه فوتی‌ها افزایش می‌یابد.

فاضل بیان کرد: متوسط بستری های جدید در استان طی سه روز گذشته ۳۸۰ بیمار بوده است.

وی با اشاره به اوضاع وحشتناک کرونا، گفت: برخی از بیماران های استان بیشتر از ظرفیت تخت های تعریف شده آنها، بیمار بستری کرده‌اند.

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی گلستان با بیان اینکه یک‌ میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت بالای ۱۸ سال در استان داریم، گفت: تاکنون ۲۲۷ هزار دوز واکسن کرونا در استان تزریق شده است. روز گذشته ۱۴ هزار و ۷۰۰ دوز تزریق واکسن انجام شد.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز