به نقل از کاما نیوز : ایسنا/گلستان فرماندار کردکوی با اشاره به اینکه تاکنون ۵۱ درصد واجدین شرایط در شهرستان کردکوی حداقل یک دوز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، گفت: از این لحاظ شهرستان کردکوی در رتبه دوم استان قرار دارد. ابراهیم قدمنان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: جمعیت بالای ۱۸ سال برای دریافت […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/گلستان فرماندار کردکوی با اشاره به اینکه تاکنون ۵۱ درصد واجدین شرایط در شهرستان کردکوی حداقل یک دوز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، گفت: از این لحاظ شهرستان کردکوی در رتبه دوم استان قرار دارد.

ابراهیم قدمنان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: جمعیت بالای ۱۸ سال برای دریافت واکسن در سطح شهرستان مجموعاً ۵۲ هزار نفر است.

وی با اشاره به مهیا شدن چندین مرکز در سطح شهر و روستا برای انجام واکسیناسیون، از همه واجدین شرایط خواست هرچه سریع‌تر جهت واکسیناسیون به این مراکز مراجعه کنند.

فرماندار کردکوی در ادامه با تقدیر از همکاری خوب اصناف و بازاریان در تعطیلی بازار در ایام تعطیلات هفته گذشته، بیان کرد: خوشبختانه شیب شیوع کرونا در سطح شهرستان سیر نزولی به خود گرفته است.

قدمنان گفت: در صورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی خصوصاً استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی می‌توانیم به‌سرعت از وضعیت قرمز خارج شویم.

فرماندار کردکوی با اشاره به تجهیزات تهیه شده برای بیمارستان طی روزهای گذشته از طریق کمک‌های خیرین و مراجع استانی، تصریح کرد: هنوز هم به کمک خیرین در این زمینه نیازمندیم.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز