به نقل از کاما نیوز : ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان از رشد ۱۳ درصدی گازرسانی در یکسال اخیر در شهرستان دلفان خبر داد.  کرم گودرزی در آئین بهره‌برداری گازرسانی به ۱۸ روستا و ۷ واحد تولیدی صنعتی شهرستان دلفان گفت : طرح گازرسانی به این پروژه‌ها با اعتباری بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال و در مدت […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان از رشد ۱۳ درصدی گازرسانی در یکسال اخیر در شهرستان دلفان خبر داد.

 کرم گودرزی در آئین بهره‌برداری گازرسانی به ۱۸ روستا و ۷ واحد تولیدی صنعتی شهرستان دلفان گفت : طرح گازرسانی به این پروژه‌ها با اعتباری بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال و در مدت زمان شش ماه به اتمام رسید و ۷۰۰ خانوار  نیز از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

مدیر عامل شرکت گاز  لرستان بیان کرد: در راستای عدالت محوری و توازن در ضریب نفوذ گازرسانی در استان سال گذشته تحول خاصی در گازرسانی به شهرستان دلفان صورت پذیرفت و با توجه به اینکه این شهرستان  ضریب نفوذ برخورداری از گازرسانی در آن  نسبت به سایر نقاط استان کمتر بود، توانستیم با تعریف پروژه‌های گازرسانی در محورهای مختلف مقدار قابل توجهی از آن را جبران کنیم.

گودرزی افزود : رشد ۱۳ درصدی گازرسانی در یکسال اخیر در شهرستان دلفان در راستای ایجاد زیر ساخت و رفع محرومیت زدایی از منطقه بوده که یکی از نقاط سردسیر کشور است که در این راستا از تلاش پرسنل خدوم شرکت گاز استان،  پیمانکاران اجرایی و تمامی کسانی که ما را یاری کردند تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی بیان کرد: شهرستان دلفان هم‌اکنون دارای  ۲۹۸ روستای گازدار است ودر حال حاضر گازرسانی به ۳۲ روستای دیگر آن  در حال انجام بوده که تا آخر سال به بهره‌برداری خواهد رسید.  

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز