به نقل از کاما نیوز : ایسنا/هرمزگان فرماندار شهرستان قشم گفت: ۹ نفر نیروی پرستاری امروز از تهران وارد شهرستان شده و به کادر پرستاری بیمارستان پیامبر اعظم(ص) اضافه می شوند.  علیرضا نصری امشب (۱۲ مردادماه) در جمع خبرنگاران، افزود: این تعداد نیرو برای تامین بخشی از نیاز پرستاری بیمارستان و در پاسخ به درخواست […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/هرمزگان فرماندار شهرستان قشم گفت: ۹ نفر نیروی پرستاری امروز از تهران وارد شهرستان شده و به کادر پرستاری بیمارستان پیامبر اعظم(ص) اضافه می شوند.

 علیرضا نصری امشب (۱۲ مردادماه) در جمع خبرنگاران، افزود: این تعداد نیرو برای تامین بخشی از نیاز پرستاری بیمارستان و در پاسخ به درخواست ستاد کرونا با پیگیری دانشگاه علوم پزشکی استان از تهران وارد قشم می شوند.

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم تصریح کرد: بنا به قول مساعد سازمان منطقه آزاد، اسکان پرستاران اضافه شده به کادر پرستاری بیمارستان توسط این سازمان تامین می شود.

 نصری بار دیگر، تغییر شرایط بحرانی و بسیار سخت فعلی را نیازمند همکاری و همبستگی عمومی ذکر و ضرورت زدن ماسک، رعایت شیوه نامه های بهداشتی، دریافت واکسن گروه های سنی اعلام شده و پرهیز از تردد، تجمع و مسافرت را یاد آوری کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: با همراهی و عمل به مسئولیت های سازمانی و اجتماعی دستگاه های مسئول، صاحبان سرمایه، خیرین و سازمان و شرکت های اقتصادی و پیگیری دانشگاه علوم پزشکی نیروی مورد نیاز بیمارستان بطور کامل تامین و همزمان با کاهش مبتلایان،  مشکلات کادر بیمارستان هم کمتر شود.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز